Conquest Of Dreams - front Conquest Of Dreams - CD album Conquest Of Dreams - CD
Conquest Of Dreams - back Conquest Of Dreams - book Conquest Of Dreams - instrumental music
CONQUEST OF DREAMS - Andrzej Korycki z Lublina
Opis albumu (według portalu MegaTotal.pl):
Oto miejsca, gdzie możesz zakupić album lub utwory MP3 z albumu Conquest Of Dreams:
Andrzej Korycki z Lublina jest artystą, jakich coraz rzadziej można spotkać w świecie muzyki. W jego twórczości wyczuwalna jest przede wszystkim niezwykła wrażliwość i pasja. Słuchając utworów z "Conquest of dreams" nie sposób nie odczuć, iż twórca wkłada w nuty całą swoją duszę, bez kalkulacji, czy też bez prób tworzenia pod tzw. publiczkę.

Emocjonalne bogactwo i spontaniczność tej muzyki, jednocześnie nacechowana profesjonalizmem wysokiej klasy przemawia do słuchaczy intensywnie i bardzo bezpośrednio. Oni zaś odpowiadają żywo i równie spontanicznie - wystarczy zapoznać się niezwykłym świadectwem fanów (nie tylko w języku polskim), zawartym w książeczce płyty.

Stylistycznie "Conquest Of Dreams" to muzyka elektroniczna z intensywnie pulsującą, romantyczną nutą, ale jednocześnie wycieczkami w stronę dynamicznego, niemal rockowego grania. Tu sporą zasługę oddać należy Mariuszowi Ostańskiemu, aranżerowi całego materiału i gitarzyście współpracującemu z Andrzejem Koryckim.
Część utworów nacechowana jest właściwym niemal muzyce klasycznej dostojeństwem, patosem i nostalgią, dozowanymi jednak bez zbędnego zadęcia. To np. tytułowy "Conquest Of Dreams", "We remember" lub "You Are My Rainbow". Z drugiej strony mamy do czynienia z pełnymi rockowej fantazji utworami, jak "Guitar In Space" czy "Obsession".
Data premiery: 29.10.2012
Ten instrumentalny album zawiera całe bogactwo nastrojów będących odzwierciedleniem wielogatunkowych zainteresowań i inspiracji autora. Co istotne, nie jest jedynie ucieczką w krainę marzeń, choć niewątpliwie do udania się w ich stronę słuchacza bardzo pobudza. Jak ujawnia twórca, muzyka jest także pochodną jego wewnętrznych odczuć powiązanych z otaczającą go rzeczywistością (życie rodzinne, praca). Jedną z nich jest Lublin - piękne, rodzinne miasto twórcy i kulturalna stolica wschodniej Polski.

Album "Conquest Of Dreams" został zrealizowany dzięki wsparciu społeczności fanów artysty, która zgromadziła się w jedynym tego typu miejscu w polskim internecie: MegaTotal.pl. To już 65. płyta wydana dzięki użytkownikom tego serwisu!

Do wydania płyty przyczynili się Fani z serwisu MegaTotal.pl:
1. gaduła
2. mdwh
3. wspione
4. soul
5. izzi
6. zbyszek347
7. zibidog
8. kudlaty_71
9. zdzisek1
10. estetka
oraz 165 innych fanów.

Produkcja, mix i mastering: Diamond Music Studio

Muzyka: Andrzej Korycki
Aranżacja i programowanie: Andrzej Korycki, Mariusz Ostański
Gitary: Mariusz Ostański
Foto: Beata Korycka 

Utwory na płycie:

01. Dreams
02. Conquest Of Dreams
03. Piano And Shadows
04. Beyond Time
05. Guitar In Space
06. We Remember
07. Come Back Home
08. Obsession
09. You Are My Rainbow
10. El-Station
11. Secrets Of Mind

© 2016 Andrzej Korycki z Lublina / KOMPANDYmusic Productions. All Rights Reserved
Andrzej Korycki z Lublina